Op zoek naar een baan in
de bouw of techniek?

Ciesla Szalunkowy/Stolarz budowlany

Datum:14 januari 2019
Functie:
Bedrijf:O NAS: Vakmasters jest holenderską agencją pracy na rynku holenderskim. Specjalizujemy się w sektorze technicznym oraz budowlanym.Pracując dla Vakmasters możesz oczekiwać godnego wynagrodzenia, wyplaty na czas, godnej pracy w sprawdzonych firmach oraz dobrego kontaktu z pracownikami biura. Zostań VAKMASTER! jesteś zainteresowany praca w sektorze budowlanym / technicznym? U nas dostaniesz szanse rozwoju oraz możliwość zdobycia doświadczenia. W Vakmasters zawsze znajdzie się miejsce dla (początkujących) stolarzy budowlanych, cieśli szalunkowych, sztukadorów, płytkarzy czy pomocy budowlanej. Nie wahaj się! Wyslij swoje cv na adres mailowy: j.smit@vakmasters.nl lub info@kbna.eu Kontakt telefoniczny Język holenderski / angielski: 06-80095119 (Jack) – od poniedziałku do piątku miedzy 9:00, a 17:00 Język polski: 06-87953167 (Karolina) – w czwartki miedzy 9:00, a 17:00.

Word ook een Vakmaster!

ManVrouw

Wat levert het je op?

Oferujemy:

– prace na długi okres czasu

– możliwość ciągłego rozwoju, szkolenia

– możliwość pracy również dla ZZP

– Wynagrodzenie zgodne z CAO – zależne od wieku/doświadczenia.

Wat ga jij doen?

Lubisz przebywać na swiezym powietrzu ? Posiadasz doswiadczenie jako ciesla budowlany, lub chcialbys nabrac doświadczenia w tym zawodzie?

Do Twoich obowiazkow będzie nalezec wykonywanie konstrukcji drewnianych do szalunkow i stemplowan. Jest to zawod, ktory wymaga precyzyjności.

Wat neem jij mee?

Czego od Ciebie oczekujemy?

– Prawo jazdy kat. B oraz wlasny transport

– VCA lub chec skończenia kursu

– Jezyk holenderski / angielski komunikatywny

– Doświadczenie mile widziane – jednak, jeśli nie posiadasz wystarczającego doświadczenia nie jest to problemem. Posiadamy możliwości kształcenia pracowników.

ManVrouw

ManVrouw

Vragen?

Neem meteen contact op met de vestiging hieronder.

ceresstraat 1
4811 DB, Breda

0164 213 558
info@vakmasters.nl

X
- Enter Your Location -
- or -