Op zoek naar een baan in
de bouw of techniek?

Ciesla Szalunkowy/Stolarz budowlany

Datum:20 oktober 2023
Functie:
Bedrijf:O NAS: Vakmasters jest holenderską agencją pracy na rynku holenderskim. Specjalizujemy się w sektorze technicznym oraz budowlanym.Pracując dla Vakmasters możesz oczekiwać godnego wynagrodzenia, wyplaty na czas, godnej pracy w sprawdzonych firmach oraz dobrego kontaktu z pracownikami biura. Zostań VAKMASTER! jesteś zainteresowany praca w sektorze budowlanym / technicznym? U nas dostaniesz szanse rozwoju oraz możliwość zdobycia doświadczenia. W Vakmasters zawsze znajdzie się miejsce dla (początkujących) stolarzy budowlanych, cieśli szalunkowych, sztukadorów, płytkarzy czy pomocy budowlanej.

Word ook een Vakmaster!

    ManVrouw

    Wat levert het je op?

    Oferujemy:

    – prace na długi okres czasu

    – możliwość ciągłego rozwoju, szkolenia

    – możliwość pracy również dla ZZP

    – Wynagrodzenie zgodne z CAO – zależne od wieku/doświadczenia.

    Wat ga jij doen?

    Lubisz przebywać na swiezym powietrzu ? Posiadasz doswiadczenie jako ciesla budowlany, lub chcialbys nabrac doświadczenia w tym zawodzie?

    Do Twoich obowiazkow będzie nalezec wykonywanie konstrukcji drewnianych do szalunkow i stemplowan. Jest to zawod, ktory wymaga precyzyjności.

    Wat neem jij mee?

    Czego od Ciebie oczekujemy?

    – Prawo jazdy kat. B oraz wlasny transport

    – VCA lub chec skończenia kursu

    – Jezyk holenderski / angielski komunikatywny

    – Doświadczenie mile widziane – jednak, jeśli nie posiadasz wystarczającego doświadczenia nie jest to problemem. Posiadamy możliwości kształcenia pracowników.

    Język holenderski / angielski: 0164-213558 / 0622717687

    Wyslij swoje cv na adres mailowy: info@vakmasters.nl

      ManVrouw

        ManVrouw

        Vragen?

        Neem meteen contact op met de vestiging hieronder.

        Nobellaan 27
        4622 AH, Bergen op Zoom

        0164 213 558
        info@vakmasters.nl