Op zoek naar een baan in
de bouw of techniek?

Stolarz – prace wykonczeniowe

Datum:14 januari 2019
Functie:
Bedrijf:O NAS: Vakmasters jest holenderską agencją pracy na rynku holenderskim. Specjalizujemy się w sektorze technicznym oraz budowlanym.Pracując dla Vakmasters możesz oczekiwać godnego wynagrodzenia, wyplaty na czas, godnej pracy w sprawdzonych firmach oraz dobrego kontaktu z pracownikami biura. Zostań VAKMASTER! jesteś zainteresowany praca w sektorze budowlanym / technicznym? U nas dostaniesz szanse rozwoju oraz możliwość zdobycia doświadczenia. W Vakmasters zawsze znajdzie się miejsce dla (początkujących) stolarzy budowlanych, cieśli szalunkowych, sztukadorów, płytkarzy czy pomocy budowlanej. Nie wahaj się! Wyslij swoje cv na adres mailowy: j.smit@vakmasters.nl lub info@kbna.eu Kontakt telefoniczny Język holenderski / angielski: 06-80095119 (Jack) – od poniedziałku do piątku miedzy 9:00, a 17:00 Język polski: 06….. (Karolina) – w czwartki miedzy 9:00, a 17:00.

Wat levert het je op?

Oferujemy:

– Prace na długi okres czasu

– Możliwość ciągłego rozwoju, szkolenia

– Wynagrodzenie zgodne z CAO – zależne od wieku/doświadczenia.

– Możliwość pracy również dla ZZP

Wat ga jij doen?

Posiadasz doswiadczenie jako stolarz, przy wykonczeniach budynkow, lub chcialbys nabrac doświadczenia w tym zawodzie?

Do Twoich obowiazkow będzie nalezec wykonywanie oraz montaż różnych elementow drewnianych takich jak: okna / drzwi, boazeria, drewniane scianki działowe, schody oraz inne prace wykończeniowe.

Wat neem jij mee?

Czego od Ciebie oczekujemy?

– Prawo jazdy kat. B oraz wlasny transport

– VCA lub chec skończenia kursu

– Jezyk holenderski / angielski komunikatywny

– Narzędzia

– Doświadczenie mile widziane – jednak, jeśli nie posiadasz wystarczającego doświadczenia nie jest to problemem. Posiadamy możliwości kształcenia pracowników.

Word ook een Vakmaster!

ManVrouw

Vragen?

Neem meteen contact op met de vestiging hieronder.

Nobellaan 27
4622 AH, Bergen op Zoom

0164 213 558
info@vakmasters.nl

X
- Enter Your Location -
- or -